16.09.19 21:40

Selle foorumi administraatorid ja moderaatorid annavad oma parima, et eemaldada siit ebasobilik materjal. Siiski on võimatu kõiki postitusi läbi vaadata. Seepärast pead sa nõustuma, et administraatorid, moderaatorid ja webmasterid ei vastuta siinsete postituste sisu eest ja need ei esinda nende huve.

Sul ei ole lubatud postitada sündusetuid, solvavaid, viha õhutavaid, ähvardavaid, seksuaalseid või muid materjale, mis võivad olla vastuolus kehtivate seadustega. Seda eirates võid sa saada kohese ja alatise banni ja sinu interneti teenusepakkujat teavitatakse sellest. Iga postituse IP aadress salvestatakse, et aidata neid tingimusi täide viia. Sa nõustud, et webmasteritel, administraatoritel ja moderaatoritel on igal ajal õigus eemaldada, muuta, liigutada või sulgeda iga teemat, kui nad seda vajalikuks peavad. Kasutajana nõustud sa, et sinu informatsioon talletatakse andmebaasis. Ilma sinu nõusolekuta ei jagata seda informatsiooni kõrvalistele isikutele aga foorumi meeskond ei ole vastutav potentsiaalsete häkkimiste eest, mille kaudu võib infot lekkida.

See foorum kasutab küpsiseid, milles salvestatakse sinu arvutis informatsiooni. Need ei sisalda personaalset infot. E-maili aadressi kasutatakse ainult registreerimisel ja parooli muutmisel ning taastamisel.

Registreerides nõustud sa nende tingimustega.
Keelatud on
-kasutada vulgaarseid väljendeid
-küsida abi illegaalse tegevuse kohta, kiita seda
-piraatlus
-spämm (mitu postitust sama sisuga)
-reklaam
-kiita kriminaalset tegutsemist
-suurte tähtedega kirjutamine
-poliitilised arutelud
-smailide ülemäärane kasutamine (lubatud on kasutada kõrvuti max. 5 smaili)
-topeltpostitused

  • Kui kasutajal on soov müüa maha pingviin ja see pingviin on leitud, siis on selle müümine keelatud (v.a. kui omanik on lubanud selle maha müüa).
    See on varastamine ja väga ebaviisakas viis endale kasumit teenida. Kui keegi ikkagi müüb leitud pingviini siin foorumis maha, siis on moderaatoritel õigus kasutaja bännida, mitmendal korral ka kustutada.
  • Kui kokkutulekust pole teavitatud vähemalt viis tundi ette, on moderaatoritel õigus see kustutada.
  • Enne teema tegemist veendu, et sellist teemat pole olemas.
  • Avataride suurus peab olema max 150x200px, kui avatari suurus ületab selle limiidi, on moderaatoritel õigus avatar kustutada.