Club Penguin of Estonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tutvustus.

+3
Benerice
No.?
Karpomm
7 posters

Go down

Tutvustus. Empty Tutvustus.

Postitamine by Karpomm 15.08.09 7:14

Mõned on tahtnud enda tutvustuskohta tegin selle.
Tutvustage siin ennast.
Karpomm
Karpomm

Male Postituste arv : 355
Age : 26
Asukoht : Võru
Pingviini nimi : lamer12334
Registration date : 11/08/2009

Tagasi üles Go down

Tutvustus. Empty Re: Tutvustus.

Postitamine by No.? 15.08.09 7:26

Okkei, kirjutan siis endast.
Olen tavaline 11 aastane plika .. Kellel on olemas ka ego. Kellel on olemas eneseuhkus, kellel on fotograafia anne, mulle ei meeldi kool ega ka raamatud mis on täiesti boring. Ma armastan õudus/ulme filme & ka komöödiaid, vihkan armastusfilme . _ . Mõned faktid minust ; Elu ilma muusikatta pole elu, armasan 'Linkin Park' i & 'Good Charlotte' t, kui ma pean kellegiga millegi pärast võitlema / sõnelema ei anna ma alla, enne kui ma saan seda mida vaja! Ma armastan popmundo't ja CP 'd. Ma võin naerda siis kui tahan, ma võin nutta siis kui tahan. Mu elu on sulgpall :D
P.S > See on kõige pikem tekst mida ma kirjutanud olen.

No.?

Female Postituste arv : 116
Age : 26
Asukoht : Rapla & Viimsi, Püünsi, Kooli tee. ;)
Pingviini nimi : Motionbox
Registration date : 14/08/2009

http://lapsemure.ee :D

Tagasi üles Go down

Tutvustus. Empty Re: Tutvustus.

Postitamine by Benerice 19.08.09 21:30

Mina olen jällegi 12 aastane tüdruk. Ah, elan kohe niisama tavalist elu, logelen niisama. Kooli lähen kuuendasse klassi. Kooliajal käin muuskikakoolis, kus õpin viiendas klassis klaverit. Käin veel tantsutrennis ja võrkpallitrennis. Sõbrad räägivad minust, kui ülienergilisest, kõiketegejast ja hästipainduvast sõbrast:D Elu mõtteid on mul üks: Elu läheb edasi, kuigi pool sinust võib kadunud olla... See on mul lemmiklasue:D Umm... põhilised sõnad on: okei ; d, jaah, ofcoors, whatever jne. Aamh, ja sõpru tervitan nüüd enamasti nii: Tsaoo! :D Ma ei tea, selline ma siis olen. Energiline ja ideedest pakatav. Tehke ise järeldused ; D Elu on tantsimine, sõbrad, võrkpall, reeded koos sildade ja filmidega ning koerad:D Ning omadega on mingi selline väide: Nina raamatus! :D Me põhiliselt arutame igasuguseid probleeme ning raamatute sisu. :D
Benerice
Benerice

Female Postituste arv : 1376
Age : 26
Asukoht : Saladus ; )
Pingviini nimi : Benerice
Registration date : 15/11/2007

Tagasi üles Go down

Tutvustus. Empty Re: Tutvustus.

Postitamine by hannanorma 19.08.09 22:22

Ma olen 12 aastane tüdruk :D Saan oktoobris 13. Lähen 7 klassi ja kooli kõrvalt õpin ka seitsmendas klassi klaverit ! Mulle meeldib väga lugeda. Enamasti loen Noorsoo romaane xD Mulle ei meeldi sport ega ka kirjutamine endast (Nagu näha :D ) Aga võtsin ennast siiski kokku :D Tegelikult väide, et mulle ei meeldi sport on vale. Mulle meeldib sõita rattaga ja jalutada, mis minu jaoks on sport . :D Mulle lihtsalt ei meeldi keka tunnid ja kõik sellega seostuv. Muusika on minu jaoks elu. Ma ei saa ka arvuti taga laulmata istuda. Ja üle kahe päeva ma ei suuda tavaliselt klaverit puutumata olla. Põhilised sõnad on mul : "Kahju sust!" ja "Igaks juhuks !". Niisi, mida veel. Ei teagi rohkem midagi rääkida ennast. Olen suhteliselt igav tavaline tüdruk:D Põhilised kohad netis kus ma käin on Cpeesti ja mängukoobas. Aga vahest eksin ära ka lehtedele meez, cp ja popomundo :D
hannanorma
hannanorma

Female Postituste arv : 613
Age : 27
Asukoht : Võhma.
Pingviini nimi : Arva ise :)
Registration date : 15/04/2009

Tagasi üles Go down

Tutvustus. Empty Re: Tutvustus.

Postitamine by Ellen231 20.08.09 8:02

Ma olen tüdruk, praegu 11 aastat vana, 17. okt. saan 12 ^^
Hobid ja trennid- noh, käin praegu ainult tantsimas ja kunstiringis. Varem olen käinud ka ratsutamas, ujumas ja näiteringis.
Lemmikraamatuid on palju, ei hakka kõiki üles loetlema, muidugi meeldivad Hp ja Videvik. Lugeda meeldib mulle väga, tähendab, oleneb raamatust, Kevadet lugesin ma ilmatu kaua aega Wink See oli niiii igav lihtsalt. Muidu loen suht kiiresti, Videviku kolmanda osa sain läbi 2 päevaga Smile
Kodus on mul 5 aastane koer, Chow-Chow. Teda saad vaadata ja paitada siin: http://et.uniteddogs.com/dog/tifaonnunnu
Samuti on mul ka 16 aastane õde, kellega saan tavaliselt hästi läbi.
Muusikast niipalju, et lemmiklauljad vahetuvad kiiresti. Hetkel on selleks Pink, tema lauludest meeldivad hetkel kõige rohkem Cuz I Can, This is How it Goes Down, Bad Influence ja... Midagi oli veel. Samuti meeldivad Gwen Stefani ja Lady Gaga, kuigi nemad suht välimuse pärast ^^
Koolis käin nüüd 6.c klassis, Rocca al Mares. Hinded on tunnistusel vähemalt 4-5
Ellen231
Ellen231

Female Postituste arv : 457
Age : 26
Asukoht : Planeet Maa
Pingviini nimi : Ellen231
Registration date : 25/02/2008

Tagasi üles Go down

Tutvustus. Empty Re: Tutvustus.

Postitamine by TarkAff 20.08.09 19:00

Ma olen 10 a. plika. 13. mai 2010 saan 11 ^^. Lähen 4. klassi. Ja viiendasse vb juba Tallinna Kunstigümnaasiumisse ehk TKG-sse, siis olen 5C :D . Ma elan Puurmanis ( hetkel, Jõgeva Maakond ^^ ). Mul on olnud kilpkonn Kipsi, kes suri külmetusse :( , kass Miki, kes sõi mürgist rotti 7 hiirt seejärel suri :( , jänes Täpi, kelle andsime ära, kuna perre tuli uus loom :( , kass Mirri, kes kadus ära. Ma arvan, et rebased :(:(

Tegelen tansimisega ja kooliajal vb tuleb ka muusikakool. Muusikakooli õppima siis klaverit. Olen käinud ka laagris. Mulle meeldib lugeda neid raamatuid, mida tahan. Näiteks Harry Potter ja muud põnevuslood (v.a. videvik). Harry Potterist niipalju, et olen vaadanud nelja filmi (Harry Potter ja Azkabani vang, Harry Potter ja tulepeeker, Harry Potter ja fööniksi ordu ning Harry Potter ja Segavereline Prints) ja minu lemmiktegelane on Draco Malfoy. Minu lemmiktoiduks on makaronid ketšupiga ning selle kõrvale joon piima ( nämnäm ).
Kuni kolmanda klassini on mul hinded kõik viied (yay) tänu minu vanaemale.

Minu msn on pipslaav@hotmail.com lisage siis ka : )

Tänan ^^
TarkAff
TarkAff

Female Postituste arv : 405
Age : 24
Asukoht : Hiinaz > ,
Pingviini nimi : riin66
Registration date : 23/11/2007

http://mangukoobas.lahendus.ee

Tagasi üles Go down

Tutvustus. Empty Re: Tutvustus.

Postitamine by liisi 20.08.09 21:20

Kuulge kaldun küll teemast kõrvale aga ärge jagage kuskil ega ka siin foorumis oma msn-e ja muid isiklikke asju, kui te ei taha just et türklased teid msnis tülitama hakkaksid. Niigi vahivad praegu välismaalased seda foorumit.
liisi
liisi

Female Postituste arv : 266
Registration date : 03/05/2009

Tagasi üles Go down

Tutvustus. Empty Re: Tutvustus.

Postitamine by Karpomm 20.08.09 21:28

liisi kirjutas:Kuulge kaldun küll teemast kõrvale aga ärge jagage kuskil ega ka siin foorumis oma msn-e ja muid isiklikke asju, kui te ei taha just et türklased teid msnis tülitama hakkaksid. Niigi vahivad praegu välismaalased seda foorumit.

ma ei soovitaks ka oma isitlike asju kirjutada.
Karpomm
Karpomm

Male Postituste arv : 355
Age : 26
Asukoht : Võru
Pingviini nimi : lamer12334
Registration date : 11/08/2009

Tagasi üles Go down

Tutvustus. Empty Re: Tutvustus.

Postitamine by TarkAff 20.08.09 21:59

Mind ei huvita need türklased . Saavad blocki ja delete ^^
TarkAff
TarkAff

Female Postituste arv : 405
Age : 24
Asukoht : Hiinaz > ,
Pingviini nimi : riin66
Registration date : 23/11/2007

http://mangukoobas.lahendus.ee

Tagasi üles Go down

Tutvustus. Empty Re: Tutvustus.

Postitamine by Karpomm 20.08.09 22:01

Jah ma soovtan nad pigem Blokeerida kui kustutada
Karpomm
Karpomm

Male Postituste arv : 355
Age : 26
Asukoht : Võru
Pingviini nimi : lamer12334
Registration date : 11/08/2009

Tagasi üles Go down

Tutvustus. Empty Re: Tutvustus.

Postitamine by TarkAff 20.08.09 22:05

OT: Block+Del parem. Siis ei reosta mu msni kirjakasti.

Teemasse: Tore teiega tutvuda, aga lammer, kirjuta sina ka oma tutvustus, muidu mina ei mängi 8|
TarkAff
TarkAff

Female Postituste arv : 405
Age : 24
Asukoht : Hiinaz > ,
Pingviini nimi : riin66
Registration date : 23/11/2007

http://mangukoobas.lahendus.ee

Tagasi üles Go down

Tutvustus. Empty Re: Tutvustus.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele