Club Penguin of Estonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unenäod

+10
WhitePuffle
mailm
Karpomm
TarkAff
CrazyMonkey
-0ptim!st
Trintzu
Jee¹hIsBack
Pipsik
Rookie
14 posters

Go down

Unenäod Empty Unenäod

Postitamine by Rookie 30.08.09 20:27

Niisiis, siia saame kirjutada enda unenägusi. Täna oli lausa tahrmine enda esimest ''juhitavat'' unenägu
teile rääkida. Siia saate siis ka tavalisi unenägusi kirjutada.

Väike lõik minu unenäost:
Me sõitsime ühe tuttavaga linna, autoga. Siis hakkasid mingid veidrad sildid tulema ja me sõitsime mingile
kahele autole otsa. Meie sõitsime aga sajaga rahulikult edasi, kui kõnks käis. Tegelikult jah, kõnksu ei olnud
tundagi. Siis aga oli kiirus meil juba 150 peal. (ps, mu õde oli samuti autos, tagaistmel) Siis mu tuttav vajutas
gaasi ja keris istme alla, et pikutada. Siis vaatasin, et üks üheksakorruseline kortermaja on meie ees... Lõpuks
Hakkasin tajuma, et olen unes. Hoidsin kätt nina peal - sain hingata (jah, siit algas mingi juhtivus). Siis ma proovisin
mõtetega mõjutada mu tuttavat, et ta rooli tagasi tuleks ja pidurdaks. Ja kusjuures - sellel hetkel ta ka tõusis
ja hakkas sõitma, öeldes ''no okei''. Siis, kui peatusime, oli seal kortermaja juures üks ehitustöö. Seal proovisin
ütelda loitse nimega Avada Kedavra, et rünnata neid töölisi. Miskipärast ei õnnestunudki.
Kokkuvõttes: Tänu juhtivusele ma sain kauem magada! Kui me oleksime vastu maja sõitnud, oleksine nkn surma
saanud ja üles ärganud. Juhitavusega, aga magasin kauem ja sain kogemusi juurde. Proovisin ka tulekera teha,
aga sõber rääkis, et tulekera ei tekigi nii järsku seal unenäos, seal peab sellele tõsiselt keskenduma.
Aajah, hilisemalt mõeldes, tegin ma end unenäos täiesti lolliks selle Avada Kedavra ütlemisega : D. Ega mu
aju ju ka ei tea kohe, et see on loits... Harry Potteri loits x)

Aajah, kokkusattumus: Ma nägin seda und öösel kell 3-4.. Sellel ajal oli seal ka selline aeg (hämar jne).
Rookie
Rookie

Male Postituste arv : 824
Age : 26
Pingviini nimi : Pluex
Registration date : 05/03/2008

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Pipsik 06.09.09 1:34

Minu viimane huvitavam unenägu:

Sõitsime klassiga laeva peal, siis läksime mingisse du¹¹iruumi, aga seal oli järjekord. Ja siis tuli du¹¹iruumi uksest välja Taylor Lautner kõik mingi kogunesid tema ümber täega v.a. mina ja siis üks teine tüdruk, kes üldse meie klassi ei käi. Siis ma läksime kahekesi tekile ja õik ülejäänud ideviku näitlejad olid sal. Me olime nagu "korralikud fännid", ei hakkanud karjuma ja nii küsisime lihtsalt mingi fotot koos teha ja autogramme. Siis nad ilmutasid need pildid kohe ära ja kirjutasid samasse peale. Ja siis see teine tüdruk sai koos Jackson Rathbonega pilti teha ja minestas ära.
The end!
Pipsik
Pipsik

Female Postituste arv : 223
Age : 28
Asukoht : Saue .^^
Pingviini nimi : Kikael (27.12.06)
Registration date : 31/08/2007

http://letsdothat.forumotion.com/

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Jee¹hIsBack 13.09.09 6:35

Kas te olete näinud seda õudukat Nightmare on elm street , sellel on 6 osa + 2 lisa ( Tõlkes Elm streeti luupainaja ) see põhineb sellel et kunagine surnud lastetapja (peamiselt teismeliste ) saab tulla tagasi unenägudes , noh et kui sa näed unes et see tüüp tapab su ära siis sa suredki jne . Ühesõnaga kolmas osa : The Dream Warriors ( Tõlkes : Unenäo sõdalased vms. ) üritavad noored tapjale vastu astuda ja leiavad Dream poweri millega unenägu mõjutada . nad hüpnotiseerivad ennast ära , et magama jääda ja asuvad võitlusesse selle tapjaga ( Freddy Kruegeriga) peale selle filmi vaatamist , magama minne ütlesin ma endale , et ma ei taha mitte midagi unes näha , sest ma ei saa kunagi magada kui ma neid näen , ja imede ime kuuaega mitte ainsatki unenägu , ja peale seda suudan ma unenägusid kontrollida , ma proovisin seda kui sain aru et ma näen unenägu , ja peale seda see toimib .
Jee¹hIsBack
Jee¹hIsBack

Female Postituste arv : 50
Pingviini nimi : Dr Cute911
Registration date : 12/09/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Trintzu 13.09.09 6:45

Mm, mul kõige huvitavamad unenäod siis, kui astraallennudusega tegelen. D:
A noh, maiviitsi oma kõige huvitavamaid unenägusi rääkida, liigalahedad.
Trintzu
Trintzu

Male Postituste arv : 594
Age : 28
Asukoht : Viljandi
Pingviini nimi : Hihi mdea ma kogemata kirjutan siia kasti midagi eksole.

Registration date : 04/10/2007

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by -0ptim!st 14.09.09 8:35

hmm mul tavaliselt unenäod korduvad :D
-0ptim!st
-0ptim!st

Male Postituste arv : 196
Age : 28
Asukoht : Poe ees !!
Pingviini nimi : Minu pingviini nimi.
Registration date : 08/08/2009

http://www.redtube.com

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by CrazyMonkey 16.09.09 2:03

Igas unenäos mida ma näen kukkun ma kuskilt alla või mind lastaks maha või löödakse pea maha Unenäod Icon_lol
CrazyMonkey
CrazyMonkey

Male Postituste arv : 766
Age : 26
Asukoht : Ei mäleta
Pingviini nimi : Kris8a,Yolike
Registration date : 08/04/2008

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by -0ptim!st 23.09.09 9:40

ja iga kord kui ma suren ära , või no kui näiteks kirvega lüüakse , siis ma ärkan ülesse , enne kui kirves näkku jõuab :D :D
-0ptim!st
-0ptim!st

Male Postituste arv : 196
Age : 28
Asukoht : Poe ees !!
Pingviini nimi : Minu pingviini nimi.
Registration date : 08/08/2009

http://www.redtube.com

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Külaline 25.09.09 5:54

Ma nägin ükskord unes enda surma ja hommikul ärkasin nuttes üles. JA siis ma nägin unes et mu klassi kobedaimal poisil oli küljes viis puuki. Jah .
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Jee¹hIsBack 28.09.09 9:01

Äkki olid täid :D ?
Jee¹hIsBack
Jee¹hIsBack

Female Postituste arv : 50
Pingviini nimi : Dr Cute911
Registration date : 12/09/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Trintzu 28.09.09 18:34

midaffkki sa täidest jurad? D:


aahah ma siiamaani mäletan ühte unenägu, kus ma jb'ga salatisõda tegin. D: mingi 2oo8 aasta suvel nägin seda... jah.. wierd.
Trintzu
Trintzu

Male Postituste arv : 594
Age : 28
Asukoht : Viljandi
Pingviini nimi : Hihi mdea ma kogemata kirjutan siia kasti midagi eksole.

Registration date : 04/10/2007

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Külaline 01.10.09 5:27

Ma nägin sind öösel unes. Seksuaalfantaasiad olid.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by TarkAff 10.10.09 0:00

Ma sõidan unes autoga --
TarkAff
TarkAff

Female Postituste arv : 405
Age : 24
Asukoht : Hiinaz > ,
Pingviini nimi : riin66
Registration date : 23/11/2007

http://mangukoobas.lahendus.ee

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by -0ptim!st 18.10.09 5:02

Nägin unes ,et ma jään kooli hiljaks ja siis ärkasin ülesse ja kell ol 5
-0ptim!st
-0ptim!st

Male Postituste arv : 196
Age : 28
Asukoht : Poe ees !!
Pingviini nimi : Minu pingviini nimi.
Registration date : 08/08/2009

http://www.redtube.com

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Karpomm 05.01.10 19:53

Ma nägin kunagi unes kuidas mu pea maha raiuti.
Enne ,aga käed ja jalad. Unenäod Icon_pale

Ma olen kõndinud unes. Unenäod Icon_biggrin
Me käisime sügisesel vaheajal klassiga stockholmis ja ma (pidavat) kõndima laeva peal ringi.
Õnneks keegi peale kajutikaaslaste ei väinud Unenäod Icon_pale (Vist)
Karpomm
Karpomm

Male Postituste arv : 355
Age : 26
Asukoht : Võru
Pingviini nimi : lamer12334
Registration date : 11/08/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by TarkAff 23.01.10 1:34

Kuidas te neid unenägusid kontrollite maisaa aru o_O
TarkAff
TarkAff

Female Postituste arv : 405
Age : 24
Asukoht : Hiinaz > ,
Pingviini nimi : riin66
Registration date : 23/11/2007

http://mangukoobas.lahendus.ee

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by mailm 26.02.10 23:36


mailm

Male Postituste arv : 11
Pingviini nimi : Minu pingviini nimi. mailm aleksanter61
Registration date : 21/12/2009

http://www.crimestreets.eu/registreeri.php?kutsuja=laur

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Külaline 20.11.10 10:55

mul on selline häda et ma pidevalt kõnnil öösel Very Happy üks kord oli nii et öösel mina magasin ja suurem õde olevalt olnud arvutis minu toas ja siis mina olevalt järsku voodist tasakesi püstitõusnud ja siis hakkanud õe poole kõndima ja õde ehmatas ära irw=D ma ise ei mäleta et ma oleks niii teind aga jh....mul on selliseid asju palju olnud=D üks kord oli mingi et ma magan suures toas ja siis läinud oma tuppa kus mu läppakas oli põranda peal ja mingi raamat oli diivanil kus ma tavaliselt mängin arvutis ja siis ma võtsin selle raamatu mida ma pidasin läppataks ja ma nii õelda lülitasin selle sisse siis ma hakkasin sonima midagi et ma ei saa liikuda(mängus)ja et ma teen korda ja siis ma läksin tagasi magama aga ma ei mäleta et seda oleks juhtunud=D
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by WhitePuffle 23.11.10 3:18

Ükskord nägin unes, et minu kodu on just üle tee ning mina pidin mingi asja sealt ära tooma, sellepärast hakkasingi sinnapoole minema. Järsku hakkas lund sadama ja siis juba tuiskama. Mul hakkas soe ja mingi kramp lõi sisse ning ma minestasin...edasi ei mäleta.

Mõnikord jälle kui ilma pidzaamata magama lähen(noh lihtsalt aluspesuga), siis olen unes kuskil poes või tänaval soojal suvepäeval aluspesuga. Laughing

Täna öösel aga nägin, et olen oma koolimajas ja pean WCsse minema, hakkan mööda koolimaja ringi jooksma ning kõik kohad on mudased, ning mina olen paljajalu. Kaks hiigelsuurt mudast pelikani lihtsalt vahtisid klaasgaleriis mis ühendab ühte osa meie koolimajast teisega. Ma jooksin teiise koolimaja ossa ning mingil imekombel kasutasin lõhnatunnet mida Remi kasutab Ratatouille mängus, et levelist läbi saada. Jooksin trepist alla kus pidi olema parandusõppe kabinet, aga seal oli hoopis tupik. Edasi ma eriti ei mäleta, aga igatahes jooksin päris palju väsimatult mööda koolimaja, ning WCd ikka ei leidnud. Ja mis vajadus mul üldse vetsu minna oli? XD Minu aju paneb imelikke unenägusid kokku.

Muide tavaline asi mis mind unest äratab on kukkumine, välja arvatud mõned üksikud korrad. Tavaline asi aga minu unenägudes on ära eksimine, ma ei paanitse sellegipoolest, kuigi ma alati paanitsen päris elus kui ära eksin. Imelik.


Viimati muutis seda WhitePuffle (06.01.12 4:17). Kokku muudetud 1 kord
WhitePuffle
WhitePuffle

Female Postituste arv : 375
Age : 26
Asukoht : Kinni
Pingviini nimi : Kilksamatydo
Registration date : 12/03/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by WhitePuffle 28.03.11 8:22

Ja millalgi ma lendasin Nõmme linnaosa kohal unes.

Ning ükskord: Ma olin mingite vene tüdrukutega roosas ruumis, see oli tõesti WTF.

Ahjaa, ja ma sõitsin motokaga künkast üles(LIKE A BAWSS) ja see lendas üle ranna ühe maja juurde. Majas aga hakkasime klassikaaslastega imelikke nukke tegema.

Me terve klassiga olime mingis imelikus vannitoas ja tüdrukud pesid seinu. Kui ma ütlesin õpsile,et tahan ka pesta siis ta ütles et ma ei oska. See ajas mu vihale ja ma pressisin oma käes oleva märja pesuseebi pooleks. Ja sain aplausi klassi poistelt(nad ei pesnud seinu). Ning siis ma hüppasin sinna vannitoa vanni mis oli vett täis ja mu must, sädelev sall sai märjaks. Edasi ei mäleta. Täiega imelik.

Hiljutised unenäod lühidalt:

Mind jälitas lumelaviin.

Põhjapoolusel asuv lõbustuspark mille mu isa asutas, koos külmkappidega kust ma leidsin SUUUUUURE PURGI PUDINGIT.

Väike WC, kuhu ma peitu pugesin aga mind leiti üles. Mõistatuslik tähendus.

Klassireisist mahajäämine. :I


Viimati muutis seda WhitePuffle (06.01.12 4:21). Kokku muudetud 2 korda
WhitePuffle
WhitePuffle

Female Postituste arv : 375
Age : 26
Asukoht : Kinni
Pingviini nimi : Kilksamatydo
Registration date : 12/03/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Sharon@tiger 27.12.11 10:00

Ma muidu väga unenägusid ei näe(või lihtsalt ei mäleta). Enamus unenägusid on ikka sellest kuidas ma näiteks uisutades libisen ja kukun... Aga puhkepäevadel ja vaheajal ma näen unenägusid, et kuidas mul on mingiks Suureks Kontrolltööks õppimata(minu jaoks on see nii hirmus Laughing )
Aga jah, tavaliselt pole midagi unenäoks või siis mõned n.ö. lühikesed klipid.
Sharon@tiger
Sharon@tiger

Female Postituste arv : 68
Age : 27
Asukoht : Viimsis kusagil
Pingviini nimi : Tom893, Pahklike123
Registration date : 27/12/2011

http://www.bling.ee    www.relvad.ee

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by WhitePuffle 06.01.12 4:51

Ja üks unenägu, kus ma tundsin tõelist surmahirmu eimillegi üle.
---

Kõndisin mingites maa-alustes tunnelites, seinte peal olid torud, laes eredad lambid. Kui tee läks kaheks läksin vist paremale ja leidsin sealt eest väikese halvasti valgustatud ruumi. Roostes torud katsid seina. Seal oli üks minuvanune tüdruk, naine ja mees. Pere vist.

Niiet see tüdruk valmistas midagi tuumapommi taolist, mis ei tundunud kellelegi imelik ega kahtlane.

Tal läks sellega midagi viltu ning see ei plahvatanud vaid pani ühe kuumaveetoru lekkima. Kuum vesi tõusis, kõik(tüdruk, mees, naine) hakkasid paanitsema.

Mina seisin seal tummalt, teades, et see on minu lõpp. Teades, kuidas ma suren keevas vees, teades, et ma ei saa sealt põgeneda. Juba mõtlesin kuidas keev vesi täidab ja põletab mu kopse, kuidas mu nahk küljest tuleb...

Vesi tõusis, mees, naine ja tüdruk kukkusid lihtsalt elutult vette ja vesi värvus punasega, kuigi ma haavu ei näinud.

Järsku veetõus lõppes ja ma tundsin, et vesi ei ole üldse kuum. Lihtsalt natuke leige.
---

Minu aju paneb tõepoolest kokku väga imelikke unenägusid. Ja väga realistlikke. See hirm oli tõeline, ma olen päris kindel.

Kas pole tõsi, et unenägu on koostatud mineviku kogemustest?
Ma eeldan, et on, sest tõepoolest: need torud nägid välja nagu need minu koolimaja keldrikorrusel. Maa-alune hästi valgustatud tunnel? Balti jaama tunnel, mis ühendab üht teepoolt teisega. Rooste? Päris elus ei tule just ette, aga ma olen seda arvutimängudes tihti näinud. Inimesed? Duh.
WhitePuffle
WhitePuffle

Female Postituste arv : 375
Age : 26
Asukoht : Kinni
Pingviini nimi : Kilksamatydo
Registration date : 12/03/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Sharon@tiger 07.01.12 10:38

Ma arvan küll, et unenäod on eilsest päevast. Üks mu unenägu oli nii imelik, et ma imestan ise ka mida ma räägin. Laughing Kiilakas maasikas

Mina ja mu klass olid suured värvilised värvipliiatsid ja rasvakriidid. Me olime täpselt pooleks jaotatud(kes kriit kes pliiats).
Siis oli mingi tenniseväljaku moodi plats.Võrk oli ka. Mõlemad sordid olid eraldi tiimid.Kriidid olid ühel pool ja pliiatsid teisel pool väljakut. ja siis me pidime üksteist mõnitama ja sõimama.XD

The End
Sharon@tiger
Sharon@tiger

Female Postituste arv : 68
Age : 27
Asukoht : Viimsis kusagil
Pingviini nimi : Tom893, Pahklike123
Registration date : 27/12/2011

http://www.bling.ee    www.relvad.ee

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by WhitePuffle 13.01.12 10:32

Huvitavad unenäod sul, Shar. XD

Ma nägin ükskord unes, et meie klassi moediivad on ükssarvikud. lol!
WhitePuffle
WhitePuffle

Female Postituste arv : 375
Age : 26
Asukoht : Kinni
Pingviini nimi : Kilksamatydo
Registration date : 12/03/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Ekke 25.04.12 9:24

Mul oli üks unenägu et olen vanem ja tulnukad on riigikogus ja lõpus tuleb tulnukas aknast sisse ja ma lõin ta sealt välja ja siis kui ta suri ära siis ärkasin ülesse.Ma imestan selle peale ise ka. Mul oli ka selline unenägu kus ma olin teatud toas ja põranda asemel oli liiv. See unenägu on ka mu arust päris üllatav. Surprised

Ekke

Male Postituste arv : 7
Asukoht : Tallinn
Pingviini nimi : Matu457
Registration date : 25/04/2012

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Karpomm97 30.04.12 3:14

Cool
Karpomm97
Karpomm97

Female Postituste arv : 50
Pingviini nimi : Minu pingviini nimi.
Registration date : 30/06/2010

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Annu72 05.06.12 22:04

Mind ajab koguaeg keegi taga ,või siis riietub imelikult,või on vales suuruses :D

Annu72

Female Postituste arv : 4
Age : 28
Asukoht : Pingviinimets
Pingviini nimi : Minu pingviini nimi.

Aa,btw,ärge arvake et ma pole member,ma olen vahelduv member,kuna mulle ostetakse vahest soomest membership kaarte :) Ja vabandust,kui ma vahel eputan. . . aga ma usun,et seda juhtub harva ;)
Registration date : 04/06/2012

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Karpomm97 16.06.12 8:19

Kes on vales suuruses?
Karpomm97
Karpomm97

Female Postituste arv : 50
Pingviini nimi : Minu pingviini nimi.
Registration date : 30/06/2010

Tagasi üles Go down

Unenäod Empty Re: Unenäod

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele